Vodstvo podružnice, strokovni delavci-ke 

funkcija ime in priimek pogovorna ura prostor
ravnateljica  Tatjana Vaupotič Zemljič     
vodja podružnice Irena Pukšič torek, 10.10-10.55 zbornica Grajena
pedagoginja Nina Horvat    
specialna pedagoginja Elka Mlakar  četrtek, 7.20-8.05 zbornica Grajena
socialna pedagoginja Mateja Prša petek, 10.15-11.00 kabinet K3
knjižničarka  Jelica Primožič  ponedeljek, 8.10-8.55 knjižnica Grajena
organizator informacijskih
dejavnosti
Aleš Sakelšek četrtek, 9.00 – 9.45 Kabinet 005 Grajena

 

Razredniki in razredničarke  

razred ime in priimek predmet pogovorna ura prostor
1. g Vlasta Vučinić rp torek, 11.05-11.50 zbornica Grajena
2. g Brigita Koštomaj rp sreda, 8.10-8.55 zbornica Grajena
3. g Vanja Majcen rp sreda, 9.00-9.45 zbornica Grajena
4. g Marjeta Por  rp sreda, 9.00-9.45 zbornica Grajena
5. g Irena Pukšič  rp torek, 10.10-10.55 zbornica Grajena
6. g Aleš Sakelšek mat, tit, nra, roid  četrtek, 9.00-9.45 zbornica Grajena
7. g Lara Petek  gum, opz, mpz, opb sreda, 9.00-9.45 zbornica Grajena
8. g Romana Breznik slj torek, 8.10-8.55 zbornica Grajena
9. g Aljaž Selinšek  zgo, dke torek, 9.00-9.45 zbornica Grajena

Učitelji-ce predmetnega pouka

ime in priimek predmet pogovorna ura prostor
Romana Pukšič opb torek, 11.00-11.45 zbornica Grajena
Ajda Brumen špo, nšp  sreda, 8.15-9.00 kabinet ŠPO 
Martina Prejac  geo, rdk  ponedeljek, 11.05-11.50 zbornica Ljudski vrt
mag. Filip Gračnar   tja ponedeljek, 9.05-9.50 zbornica Ljudski vrt
Maja Menoni  bio  sreda, 9.05-9.50 kabinet 109 Ljudski vrt
Jelica Primožič  knjižničarka, opb ponedeljek, 8.10-8.55 knjižnica Grajena
Gordana Kolednik tit, rom  ponedeljek, 11.55-12.40 računalniška učilnica Ljudski vrt
Darja Polner  lum, num, ls2, ls3 petek, 9.05-9.50 zbornica Ljudski vrt
Luka Žižek ni1, ni2, ni3 ponedeljek, 8.15-9.00 zbornica Ljudski vrt
Saša Orlač   mat ponedeljek, 8.15-9.00 zbornica Ljudski vrt
Mateja Pešaković  nip tja ponedeljek, 8.15-9.00 zbornica 011 Ljudski vrt 
Petra Kolarič  mat, fiz petek, 11.00-11.45 zbornica Grajena
Sandra Holc  slj ponedeljek, 8.10-8.55 zbornica Grajena
Tatjana Šprah 1. g, strokovna delavka ponedeljek, 12.35-13.25 zbornica Grajena
Nataša Miteva  opb ponedeljek, 11.55-12.40 zbornica Ljudski vrt
Maja Smiljan kem petek, 9.05-9.50 kabinet 109 Ljudski vrt
Vesna Hazdovac  tja ponedeljek, 13.25-14.10 zbornica Grajena
Andreja Matjašič  gos, nph, sph petek, 10.15-11.00 kabinet 109 Ljudski vrt
Milan Šimac  špo, šsp, šzz, išp torek, 11.05-11.50 kabinet ŠPO Grajena
Elka Mlakar specialna pedagoginja četrtek, 7.20-8.05 zbornica Grajena
Mateja Prša  specialna pedagoginja petek, 10.15-11.00 kabinet K3

Tehnično osebje 

 ime in priimek funkcija
Marko Kumer vodja kuhinje
Mateja Šturm kuhinjska pomočnica
Roman Lazar hišnik
Brigita Mihelič čistilka
Darinka Kmetič čistilka
  čistilka

Administracija 

 ime in priimek funkcija 
Sabina Masten tajnica
Petra Kurnik tajnica
Anita Ivaniševič računovodkinja
Gordana Prešeren pomočnica računovodkinje

 

(Visited 3.930 times, 1 visits today)